Kursy księgowe

 

Księgowy, aby zdobyć uznanie w oczach pracodawcy musi ciągle doskonalić swoje umiejętności praktyczne, zdobywać nowe uprawnienia. Dziś dobry księgowy to pracownik na wagę złota, który łączy teorię z praktyką i bierze udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dla firmy.

Z uwagi na standardy stosowane przez zachodnie korporacje rosną wymagania wobec osób wykonujących ten zawód. Wymogi te zależą od wielu czynników, m.in. od stanowiska i od wielkości firmy.

 

Obecna sytuacja na rynku pracy oraz rozwój gospodarczy sprawiają, że firmy coraz częściej odczuwają niedobór specjalistów z zakresu księgowości. Dlatego też wiele osób zainteresowanych przekwalifikowaniem się, wybiera zawód księgowego z nadzieją na zatrudnienie właśnie na tym stanowisku.

 

Pomocnym przy nauce księgowości może okazać się kurs rachunkowości od podstaw organizowany przez INFOR Training. Celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do podjęcia pracy w działach finansowo-księgowych na stanowisku samodzielnego księgowego-bilansisty.

 

Osobom zainteresowanym podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych proponujemy także udział w kursie rachunkowości dla kandydatów na głównych księgowych, którego celem jest poszerzenie i usystematyzowanie posiadanych wiadomości oraz przygotowanie do pełnienia funkcji głównego księgowego.

 

Kariera księgowego może przebiegać różnymi drogami i daje wiele możliwości rozwoju. Posiadając doświadczenie praktyczne na stanowisku księgowego można myśleć o zdobywaniu nowych uprawnień.

Regulacje prawne dają możliwość zdobywania trzech rodzajów uprawnień przez księgowych:

 

  • usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych 
  • doradcy podatkowego 
  • biegłego rewidenta 

 


Nabywanie uprawnień wiąże się ze zdawaniem egzaminów państwowych, do których można przygotowywać się na kursach organizowanych przez INFOR Training.

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Rachunkowość dla kandydatów na głównych księgowych - kurs weekendowy 30.11.2019 - 29.03.2020 Rzeszów
Rachunkowość od podstaw do samodzielnego księgowego - kurs weekendowy 30.11.2019 - 08.03.2020 Warszawa

Kontakt:

tel.: (22) 543 17 60
faks: (22) 678 31 07
szkolenia@infortraining.info.pl

Partnerzy:

bdo academy small eurodirect small   polexpert small
© INFOR Training     projekt i realizacja CMS - resMedia