Kursy księgowe

 

Księgowy, aby zdobyć uznanie w oczach pracodawcy musi ciągle doskonalić swoje umiejętności praktyczne, zdobywać nowe uprawnienia. Dziś dobry księgowy to pracownik na wagę złota, który łączy teorię z praktyką i bierze udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dla firmy.

Z uwagi na standardy stosowane przez zachodnie korporacje rosną wymagania wobec osób wykonujących ten zawód. Wymogi te zależą od wielu czynników, m.in. od stanowiska i od wielkości firmy.

 

Obecna sytuacja na rynku pracy oraz rozwój gospodarczy sprawiają, że firmy coraz częściej odczuwają niedobór specjalistów z zakresu księgowości. Dlatego też wiele osób zainteresowanych przekwalifikowaniem się, wybiera zawód księgowego z nadzieją na zatrudnienie właśnie na tym stanowisku.

 

Pomocnym przy nauce księgowości może okazać się kurs rachunkowości od podstaw organizowany przez INFOR Training. Celem kursu jest przygotowanie słuchaczy do podjęcia pracy w działach finansowo-księgowych na stanowisku samodzielnego księgowego-bilansisty.

 

Osobom zainteresowanym podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych proponujemy także udział w kursie rachunkowości dla kandydatów na głównych księgowych, którego celem jest poszerzenie i usystematyzowanie posiadanych wiadomości oraz przygotowanie do pełnienia funkcji głównego księgowego.

 

Kariera księgowego może przebiegać różnymi drogami i daje wiele możliwości rozwoju. Posiadając doświadczenie praktyczne na stanowisku księgowego można myśleć o zdobywaniu nowych uprawnień.

Regulacje prawne dają możliwość zdobywania trzech rodzajów uprawnień przez księgowych:

 

  • usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych 
  • doradcy podatkowego 
  • biegłego rewidenta 

 


Nabywanie uprawnień wiąże się ze zdawaniem egzaminów państwowych, do których można przygotowywać się na kursach organizowanych przez INFOR Training.

 

Kontakt:

tel.: (22) 543 17 60
faks: (22) 678 31 07
szkolenia@infortraining.info.pl

Partnerzy:

bdo academy small eurodirect small   polexpert small
© INFOR Training     projekt i realizacja CMS - resMedia